پایان نامه پیامدهای حاشیه نشینی بر امنیت شهرها

هدف اصلی:

بررسی پیامد های سوء انتظامی حاشیه نشینی بر امنیت شهرها (مطالعه موردی نقش حاشیه نشینی ولی آباد اراک در غائله شهرداری اراک)

اهداف فرعی :

۱- تبیین وضعیت حاشیه نشینان شهرک ولی آباد اراک

۲-  شناخت مشکلات ومعضلات حاشیه نشینان شهرک ولی آباد ، شامل مسایل اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی که در ایجاد اعتراضات حاشیه ای موثر می باشد

۳-شنا سایی عواملی که در چنین  مواقعی می تواند دستاویزی برای ابراز خشونت یا اعتراض از سوی افراد فرصت طلب یا حاشیه نشینان باشد.

 

۶٫کاربردها و کاربران تحقیق

 

در این تحقیق بطو رمفصل به این موضوع پردا خته می شود که در حال حاضر یکی از معضلاتی که درکلانشهر ها و شهر های صنعتی وجود دارد مشکل حاشیه نشینان است مشکلی که در بسیاری از موارد مسئولان شهری چاره ای جز کنار آمدن با آن را ندارند به همین لحاظ در این تحقیق سعی بر آن است تا راهکار هایی ارائه گردد که در حل مشکلا ت حاشیه ای بتواند راه گشا باشد و چنانچه این موارد مد نظر مسئولین قرار گیرد و به آن ترتیب اثر داده شود باعث کاهش آثار سوءحاشیه نشینی  بر امنیت این شهر ها خواهد شد .

 

۷٫سوالات تحقیق:

 

 سئو ال اصلی:

درجریان غایله شهرداری اراک چه عواملی باعث انسجام حاشیه نشینان برای ایجاد بحران گردید؟

سئوالات فرعی :

۱- آیا موقعیت اقتصادی حاشیه نشینان و نوع نگرش آنان به این موقعیت می تواند زمینه ساز مشارکت  آنها در اعتراضات و شورشهای اجتماعی با شد؟

۲-  آیا موقعیت و پایگاه اجتماعی حاشیه نشینان و نوع نگرش آنها به این موقعیت می تواند زمینه ساز مشارکت این قشر در اعتراضات و شورش های اجتماعی باشد ؟

۳-  آیا موقعیت و بینش فرهنگی حاشیه نشینان ونوع نگرش آنها به این موقعیت می تواند زمینه ساز مشارکت این قشر در اعتراضات اجتماعی باشد ؟

 

۱۷ صفحه با فرمت word پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری رشته شهرسازی  و رشته وابسته

کد پروژه:۲۰۵۶
با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.

قیمت:  ۱۰۹۰۰تومان

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.